BALIK AVI TURU

Türkiye’de en fazla Mavi Bayrak Antalya’da ve en önemlisi Kemer’de bulunmaktadır. Kemer bölgesi, berrak turkuaz rengi denizi, flora ve faunası ayrıca bir çoğuna sadece denizden tekneyle ulaşılabilen koylarıyla mükemmel balık tutma olanağı sunmaktadır.

Balık avı turlarımızda, misafirlerimizin mevsimine göre çeşitli balık türlerini yakalanarak keyifli zaman geçirmeleri sağlanmaktadır. Genellikle Eylül ve Ekim aylarında Palamut ile Akya; Kasım, Aralık ve Ocak aylarında Mercan, Barbun, Lokum ile Kıl Kuyruk Mercan; Şubat, Mart ve Nisan aylarında İzmarit, Karpuzcuk ile Bakla; yaz aylarında Kolyoz, Melanur ile Kupez ayrıca her dönemde de Grida ve Lagos yakalama şansı bulabilirsiniz. Akdeniz’in çok zengin deniz canlılarını özellikle de balık türlerini siz balık avcıları ile buluşturmayı hedefliyoruz.

Günlük balık turlarımıza Kemer Marina’dan çıkıyoruz. Geniş VE ferah teknemizle herkesin rahatlıkla balık tutmasını sağlıyoruz. Aile olarak gelen misafirlerimize de daha iyi hizmet vermek maksadıyla teknemizde mevcut yeterli imkanları (mutfak, WC) sizlere sunuyoruz.

Sabah 06:45 de Kemer Marina girişinde sizleri karşılıyoruz. Teknede yerlerimizi aldıktan sonra siz değerli misafirlerimize sıcak bir çay-kahve ikramı yapıyoruz. Ardından Akdeniz’in berrak turkuaz rengi denizine açılıyoruz. Çay-kahve ikramımızı gün içinde bir kaç kez tekrarlıyoruz. Öğlen yemeği servisi, sizlerin yemek hazırlamakla zaman kaybetmemesi için bizim tarafımızdan hazırlanıyor. Alkollü ve alkolsüz içeceklerin ücreti market fiyatı ile aynıdır. Bu nedenle yanınızda ağırlık yapmanıza gerek yoktur. Aynı şekilde pet şişelerde su taşımanıza da gerek yok çünkü suyu da biz ikram ediyoruz. Siz değerli misafirlerimize daha iyi hizmet verebilmek için her türlü balık malzemesini sizler için teknemizde hazır bulunduruyoruz. Arzu eden misafirlerimiz için grup ya da özel olarak JİG, Çıkrık ile derin su ve Köpek Balığı turları da yapmaktayız.