Hayallerinizin Gerçeğe Dönüştüğü Anlar

Tatildesiniz… Yeni bir güne deniz, güneş ve Kemer’in eşsiz koylarında bir gezintiye ne dersiniz. Günün ilk saatlerinde Kemer Marina’da başlayan maceramızda ilk olarak eşsiz güzelliğiyle Phaselis koyunun kollarında bulacaksınız kendinizi, sonrasında Cennet Koyu ve Kiriş Koyundaki molalarımız’da, denize girmenin, yemek yemenin, meyve ikramının ayrıcalığını yaşayarak eşsiz tatlar ve anlar keşfetmenin keyfini çıkaracaksınız.

0

28 Yıllık Tecrübe

0+

Yat Turu

0%

Mutlu Misafirler !

0

Ekip

0+

Birliktelik

Tecrübe = Jet Nuri

Faaliyet alanımız suya dair olarak Yat Turları, Balık Turları, Dalış Turlarıdır. Faaliyet alanlarımızla ilgili tecrübeli personelimiz, ekipmanlarımız, gerekli tüm belgelerimiz ve sigortalarımız sizlere daha iyi hizmet vermek için hazır hale getirilmiştir.

Merkezimiz Kemer’de olmak üzere, Antalya ve çevresinde hizmet vermekteyiz. Yenilikçi olmamız, son teknolojiyi takip etmemiz, kaliteli hizmet vermemiz ve en önemlisi değerli partnerlerimizle güvenilir ilişkiler kurmamız bizi başarılı kılmaktadır.

Antalya’nın her yerinden acentelerimizle münferit ve grup rezervasyonları dahilinde transferli, yat, dalış ve rafting turları gibi birçok hizmet sunmaktayız. Rekabet edilebilir fiyatlarla en iyi ürün ve hizmet kalitesi için çalışan, kendini işine adamış uzman bir ekiple çalışmaktayız. Sağladığımız hizmetlerin hepsi misafirlerimizin ihtiyaçlarına yönelik olarak hazırlanmaktır.
1991 yılından beri faaliyet gösteren firmamız yat turizm sektöründe sağlam basarak güçlü adımlarla ilerlemeyi ve büyümeyi kendine vizyon edinmiş, siz değerli misafirlerine bizimle olduğunuz süreç içinde yüksek kalitede hizmet verip uzun süre hafızalarda kalacak güzel anlar yaşatmayı misyon edinmiştir.

Şimdi Arayınız

Mobil: +90 (532) 467 76 34

G Marina Yat Limanı Kemer / Antalya

YAT TURLARIMIZ